eesti keeles по-русски
 
Spordikaubad
Standardvarustus
Laste spordinurgad
Massažilauad
Statsionaarne
Kokkupandav
Ilusalongide varustus
Müügi inventar
Vitriinid, stellaažid
Pöörlevad vitriinid kellade ja ehete jaoks
Kapid, müügiletid suveniiripoodidele
Kauplemisletid ja vaheseinad
Videolaenutuse mööbel ja riiulid
Sisekujunduselemendid
Telekaalused
Akirjakapid-sahtlid
Spordinurk

Pakume teile ühte tavalist ja soodsat varianti laste spordinurgast. See on komplekteeritud eraldi võimlemiselementidest, mis valmistatakse seeriatena.

Rootsiredel toetub põrandale ja on tagumise osaga kinnitatud metallkronsteinidega seina külge.

Nöörredel, võimlemisrõngad ja köis on kinnitatud metallist ankrutega (M8) raudbetoonist lae külge. Nende paigaldamiseks puuritakse lakke augud läbimõõduga 14mm. Pakume ka paigaldamisteenust.

Rippuvaid elemente on soovitatav rootsi redelile paigaldada nii vasakule, paremale kui ka ette. See annab lapsele võimaluse ronida ühelt atraktsioonilt teisele, mis lisab lapse tegevusele mängulisust. Loomulikult jääb teile võimalus kombineerida mängunurk vastavalt oma soovile.

Teile pakutav kompleks võtab vähe ruumi, alla 1 ruutmeetri. Juhul kui teie lapsel pole oma tuba, on spordinurka võimalik paigaldada ka koridori. Rõngaid ja köit saab ruumi kokku hoidmiseks kergesti paigutada rootsi redeli taha.

Soovi korral on võimalik tellida võimlemismatti. Matti mõõdut ja paksus jääb teile valida.

üles ↑
Individuaalne projekteerimine

Vastavalt ruumi suurusele on teil võimalus tellida spordikompleks individuaalse projekti järgi. Selliste elementide nagu ronimisvõrk, teivas, poom, jõupink-trepp (horisontaalne) kasutamine annab teile võimaluse varieerida erinevate variantide vahel, teid rahuldava tulemuse teostamiseks.

Lasteaedadele ja päevakodudele pakume lisavõimalusi mastaapsemate laste mängulinnade loomiseks, mis võimaldavad samaaegselt 8-10 lapsel oma aega sisustada.


Eramajade omanikele projekteerime ja valmistame hea meelega ka välispordikomplekse.

Välispordikomplekside valmistamisel kasutame spetsiaalset veekindlat vineeri. Kõik metallosad kaetakse enne RAL classic värviga värvimist tsingiga galvaani vannides.

 

Korteriühistutele, , kes on otsustanud oma lastele luua spordiväljakuid, pakume korvpallitarbeid. Korvpallilauad valmistatakse vastupidavast ja raskesti purunevast materjalist.

 

Koolide ja spordiklubide riietusruumidele — pingid ja nagid.

üles ↑
    ISIA © 2004-2018         info@isia.fie.ee